Tablet Samsung za kartę

■ Aktywne ■ Administrator
Tablet Samsung za kartę
Tablet Samsung za kartę

Niedawno wystartowała kolejna już edycja promocji w której za wyrobienie karty World MasterCard w Citibank otrzymasz tablet Samsung w prezencie. Tym razem jest to Samsung Galaxy Tab 3 SM-T113, czyli trochę lepszy model od tego z poprzedniej edycji. Oczywiście, bank zastrzega, iż jest to promocja dla osób, które od dnia 1 stycznia 2013 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. W związku z tym, że promocja dotyczy karty kredytowej, nie obędzie się bez pewnych warunków, takich jak wiek (minimum 21 lat), dochód netto (minimum 1200 zł), zatrudnienie (minimum 3 m-ce) bądź dla firm: wiek (minimum 25 lat), działalność gospodarcza (minimum 2 lata). Bank także zweryfikuję zdolność kredytową. Natomiast sam wniosek można złożyć od dnia 7 lipca 2015.

Po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy i wydać bezgotówkowo minimum 1000 zł oraz przynajmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej CitiOnline. Bank poinformuję o przyznaniu nagrody w pierwszym tygodniu miesiąca, który następuje po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki, a na sam tablet przyjdzie oczekiwać do 30 dni. Od samej nagrody nie ma też obowiązku płacenia podatku, ponieważ w regulaminie promocji znajdziemy następujący zapis: "w przypadku wystąpienia po stronie Uczestnika obowiązku podatkowego, Bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od łącznej wartości przyznanych nagród". Tym razem z pośród oferty, należy wybrać konkretną kartę jaką jest World MasterCard. Sama karta kosztuje 18 zł / miesięcznie, a jeżeli chcemy spełnić warunki promocji, suma wszystkich opłat przez pierwsze miesiące nie powinna wynieść więcej niż 54 zł. Przez pierwsze dwa miesiące, możemy także wymienić w programie lojalnościowym promocyjne 1000 punktów, które otrzymamy za pierwszą transakcję, co pozwoli uniknąć opłat przez 2 miesiące (1 miesiąc to 500 punktów).

Dobrze także na początku zrezygnować z usługi CitiPhone, która kosztuje 6 zł / miesięcznie, poprzez dyspozycję na infolinii bądź w sewisie internetowym banku. Po odebraniu tabletu kartę można zamknąć przez infolinię, za pomocą bankowości internetowej CitiOnline, w placówce lub listownie.

Dokonując transakcji Kartą Kredytową Citibank MasterCard® World masz prawo do rabatów u Partnerów:
H&M - 25% zniżki na drugą rzecz
Douglas - bon o wartości 20 zł
Intersport - bon o wartości 10 zł
Multikino - 10% rabatu
Play - rabat na abonament
merlin.pl - rabat do 10%
Pure Jatomi - 10% zniżki na członkostwo

Więcej szczegółów o programie lojalnościowym - tutaj.

Podsumowanie:
- warunki konieczne do spełnienia: wiek (minimum 21 lat), dochód netto (minimum 1200 zł), zatrudnienie (minimum 3 m-ce) bądź dla firm: wiek (minimum 25 lat), działalność gospodarcza (minimum 2 lata), wydanie 1000 zł kartą i zalogowanie do serwisu bankowości on-line.
- należy wyłączyć usługę CitiPhone, w innym przypadku naliczana będzie opłata 6 zł / miesięcznie
- bank powiadomi o nagrodzie w pierwszym tygodniu miesiąca który następuje po miesiącu w którym zostały spełnione wszystkie warunki
- rabaty nawet do 50% w ponad 4700 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce
- 54 dni na spłatę zadłużenia bez naliczania odsetek

Aby skorzystać z powyższej okazji, wystarczy:
1. Kliknąć na "Link" po prawej stronie.
2. Wypełnić wniosek o kartę.
3. Spełnić wymagania.

karta kredytowa bank tablet samsung nagroda

Tablet Samsung za kartę
Tablet Samsung za kartę
Link
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej.Rozumiem