Telefon, opaska lub tablet za kartę

■ Aktywne ■ Administrator
Telefon, opaska lub tablet za kartę
Telefon, opaska lub tablet za kartę

W ubiegłym tygodniu zakończyła się promocja banku Citi Handlowy, dzięki której w łatwy sposób można było w zamian za założnie karty kredytowej MasterCard World odebrać tablet Samsung Galaxy Tab 3. Teraz bank daję możliwość wyboru pomiędzy: telefonem Samsung Galaxy J1, opaską Samsung GearFit lub tabletem Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Oczywiście promocja przeznaczna jest dla nowych klientów banku, a ściślej dla osób, które do dnia 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Ponad to należy mieć minimum 21 lat, dochód netto na poziomie minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm: minimum 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona minimum od 2 lat. Następnie w ciągu 30 dni należy dokonać transakci bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę oraz zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online bądź w wersji mobilnej). Kartę po otzymaniu nagrody można zamknąć, ponieważ nie ma obowiązku posiadania karty przez dłuższy czas. Warto to zrobić chciażby dlatego że miesięcznie karta kosztuję 18 zł. Początkowych opłat można uniknąć wymieniając punkty World - punkty, które zostaną przyznane na start zwolnią z pierwszych 4 opłat, a za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 punkt. Można także zadzwonić na infolinię i próbować zamknąć kartę. Bank wycenił każdą z nagród na 449 zł brutto i zobowiązuje się także do odprowadzenia podatku za nas. Liczba nagród jest nieograniczona!

Dobrze także na początku zrezygnować z usługi CitiPhone, która kosztuje 6 zł / miesięcznie, poprzez dyspozycję na infolinii bądź w sewisie internetowym banku. Po odebraniu tabletu kartę można zamknąć przez infolinię, za pomocą bankowości internetowej CitiOnline, w placówce lub listownie.

Dokonując transakcji Kartą Kredytową Citibank MasterCard® World masz prawo do rabatów u Partnerów:
H&M - 25% zniżki na drugą rzecz
Douglas - bon o wartości 20 zł
Intersport - bon o wartości 10 zł
Multikino - 10% rabatu
Play - rabat na abonament
merlin.pl - rabat do 10%
Pure Jatomi - 10% zniżki na członkostwo

Więcej szczegółów o programie lojalnościowym - tutaj.

Podsumowanie:
- warunki konieczne do spełnienia: wiek (minimum 21 lat), dochód netto (minimum 1200 zł), zatrudnienie (minimum 3 m-ce) bądź dla firm: wiek (minimum 25 lat), działalność gospodarcza (minimum 2 lata), wydanie 1000 zł kartą i zalogowanie do serwisu bankowości on-line.
- należy wyłączyć usługę CitiPhone, w innym przypadku naliczana będzie opłata 6 zł / miesięcznie
- bank powiadomi o nagrodzie w pierwszym tygodniu miesiąca który następuje po miesiącu w którym zostały spełnione wszystkie warunki
- rabaty nawet do 50% w ponad 4700 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce
- 54 dni na spłatę zadłużenia bez naliczania odsetek

Aby skorzystać z powyższej okazji, wystarczy:
1. Kliknąć na "Link" po prawej stronie.
2. Wypełnić wniosek o kartę.
3. Spełnić wymagania.

karta kredytowa bank tablet smartphone opaska samsung nagroda

Telefon, opaska lub tablet za kartę
Telefon, opaska lub tablet za kartę
Link
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej.Rozumiem