Wideorejestrator i 200 zł zwrotu

■ Aktywne ■ Administrator
Wideorejestrator i 200 zł zwrotu
Wideorejestrator i 200 zł zwrotu

Od kilku miesięcy Citibank rozdaję tablety za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem bank kieruję kolejną promocją do kierowców. Co prawda nie otrzymamy w tej promocji punktów, które zwolnią z opłat miesięcznych za kartę, ale weźmiemy udział w kumulacji promocji. Oprócz zwrotu 1 zł na każdym litrze paliwa na stacji BP (maksymalnie 200 zł / pół roku), po wydaniu 1000 zł otrzymamy wideorejestrator MIO MiVue 600 o wartości 349 zł. Dodatkowo otrzymamy punkty Payback - 1500 punktów za kartę Silver i 3000 punktów za kartę Gold, czyli odpowiednio 15 zł lub 30 zł. Nowa oferta to alternatywa dla trwającej promocji w której to bank przyznaję jeden z gadzetów - tablet, smartphone lub opaskę Gear Fit.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Według regulaminu promocji obowiązują następujące zasady naliczania zwrotu:
"Uczestnik otrzyma zwrot 1zł („Zwrot”) za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP („Stacje BP”) przy czym litr zostanie obliczony jako iloraz kwoty wydanej przez Uczestnika zgodnie z ust. 7 oraz średniej ceny paliwa PB 95 za miesiąc poprzedzający wypłatę, według niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych. Zwrot dokonywany jest za pełny, wyliczony w powyższy sposób litr paliwa." (źródło: Regulamin promocji "Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue")

Oczywiście promocją nie jest objęte tylko i wyłącznie paliwo PB 95. Ponadto pod promocję podlegają także zakupy na stacji. Kwota widoczna na rachunku zostanie podzielona przez średnią cenę paliwa i na tej podstawie bank rozliczy ilość litrów i należny zwrot (za każdy litr 1 zł zwrotu). Co ważne zwrot jest przyznany tylko przy transakcji na najwyższą kwotę w danym miesiącu. Promocja ze zwrotem obowiązuje przez pierwsze sześć miesięcy od wydania karty, a bank w tym okresie przyzna maksymalnie 200 zł zwrotu.

Warunki przyznania nagrody rzeczowej - wideorejestratora:
1. Należy wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 1 000 zł
2. Minimum jeden raz zalogować się do systemu bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej banku

Bank poinformuje mailowo w ciągu dwóch pierwszych tygodni miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełni powyższe warunki. Kamera samochodowa zostanie przesłana kurierem w ciągu 30 dni liczonych od momentu wysyłki maila informującego o przyznaniu nagrody. Należy również do czasu otrzymania nagrody posiadać aktywną kartę.

Przyznanie dodatkowych bonusów i wybór karty:
Należy wnioskować o jedną z dwóch kart Citibank BP-PAYBACK. Karta Silver wydaję się korzystniejszą opcją dla osób z mniejszymi zarobkami - opłata miesięczna wynosi 8 zł, przy czym zwalnia się z niej przy wydaniu minimum 2000 zł (miesięcznie). Za kartę otrzymujemy 1500 punktów Payback - 15 zł (jednorazowo).
Karta Gold, to koszt 18 zł miesięcznie, przy czym zwalnia się z niej przy wydaniu minimum 4000 zł (miesięcznie). Tutaj otrzymujemy 3000 punktów Payback - 30 zł (jednorazowo).

Dodatkowe punkty Payback, będą naliczane na każdą płatność na stacji, gdzie za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 punkt.

Dodatkowo trzeba liczyć się z opłatą pobieraną za dostęp do usługi CitiPhone, która wynosi 6 zł miesięcznie, jednak można ją wyłączyć i nie ponosić dodatkowych opłat.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Banku.

Aby skorzystać z powyższej okazji, wystarczy:
1. Kliknąć na "Link" po prawej stronie.
2. Wypełnić wniosek o kartę.
3. Spełnić wymagania.

karta kredytowa bank wideorejestrator bp mio payback nagroda citybank

Wideorejestrator i 200 zł zwrotu
Wideorejestrator i 200 zł zwrotu
Link
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym serwis może działać lepiej.Rozumiem